5 nejnovějších LEGO stavebnic pro sběratele

Nejnovější LEGO stavebnice inspirované filmovou a herní kulturou

Máme za sebou další úžasný rok pro fanoušky LEGO stavebnic inspirovaných filmovou a herní kulturou. Zde jsou 5 nejnovějších stavebnic, které by měly oslovit sběratele všech věkových kategorií.

1. LEGO Batmobile Tumbler: Tato stavebnice přináší ikonické vozidlo Batmana ve velmi detailní podobě. S více než 2000 dílů nabízí skvělou výzvu pro sběratele a fanoušky DC komiksů.

2. LEGO Star Wars Imperial Star Destroyer: Pro milovníky Hvězdných válek je tento model největším stavebním setem doposud. S více než 4700 díly a délkou téměř 1 metru se jedná o skvělý způsob, jak si přivést impozantní loď Impéria domů.

3. LEGO Stranger Things The Upside Down: Tato stavebnice je inspirována kultovním seriálem Stranger Things a umožňuje stavět ikonické lokace z obou světů – reálného a temného. Pro fanoušky seriálu je to skvělá příležitost vytvořit si vlastní plastickou reprezentaci oblíbeného fikčního světa.

4. LEGO Overwatch Watchpoint: Gibraltar: Fanoušci oblíbené herní střílečky Overwatch budou nadšeni touto stavebnicí, která přináší detailní ztvárnění herní lokace Watchpoint: Gibraltar. S postavami hrdinů a autentickými detaily je tato stavebnice skvělým doplňkem pro sběratele i hráče Overwatch.

5. LEGO Marvel Avengers Helicarrier: Tento monumentální model Helicarrieru přináší fanouškům Marvelu nejen ikonickou loď S.H.I.E.L.D.u, ale také miniatury oblíbených superhrdinů. S více než 2600 díly je to skvělá výzva pro sběratele a fanoušky Marvel komiksů a filmů.

Těmito novými LEGO stavebnicemi z filmové a herní kultury se nabízí široká škála možností, jak prožít svou vášeň pro oblíbené fiktivní světy prostřednictvím kreativního stavitelství.

Limitované edice LEGO setů pro váš sběratelský trezor

Limity a vzácná edice LEGO stavebnic jsou požadovaným pokladem pro sběratele. Každý rok LEGO vydává několik limitovaných edic, které se stávají horkým zbožím pro ty, kteří chtějí rozšířit svůj sběratelský trezor. Zde se podíváme na 5 nejnovějších LEGO stavebnic, které by měly zaujmout jak začínající tak zkušené sběratele.

1. LEGO Star Wars Dům Hutta – Tato limitovaná edice setu obsahuje detailně zpracovaný model oblíbeného Tatooinského domu Hutta včetně figurky Jaba the Hutt a atmoštěnštích skvadronů.

2. LEGO Technic Ferrari 488 GTE „AF Corse #51“ – Pro milovníky rychlých vozidel je tato limitovaná edice skvělým přírůstkem. Model vozu Ferrari 488 GTE obsahuje mnoho realistických detailů a je skvělým sběratelským kouskem.

3. LEGO Creator Expert Titanic – Jedná se o velkolepý model slavné lodě Titanic, který oslavuje 110. výročí jejího spuštění na vodu. Tato limitovaná edice je dokonalým přídavkem pro sběratele LEGO stavebnic.

4. LEGO Ideas Sesame Street – Pro fanoušky klasického televizního pořadu Sesame Street je tato limitovaná edice skvělým způsobem, jak si připomenout oblíbené postavičky.

5. LEGO Art Andy Warhol’s Marilyn Monroe – Tento set umožní sběratelům vytvořit ikonický portrét Marilyn Monroe od Andyho Warhola pomocí LEGO barev. Tato limitovaná edice je skvělým spojením umění a stavitelské zábavy.

Tyto limitované edice LEGO setů jsou skvělým způsobem, jak posunout sbírku LEGO stavebnic na další úroveň a přidat do ní unikátní a vzácné kousky. Buďte však rychlí, protože tyto sety obvykle rychle mizí z regálů a jejich cena na sekundárním trhu může rychle stoupnout.

LEGO stavebnice pro dospělé: od historických modelů po sci-fi úlovky

Určitě! Zde je fragment vašeho článku:

LEGO stavebnice nejsou určeny pouze pro děti. S každým rokem se stávají stále populárnějšími i mezi dospělými sběrateli. Pokud jste vášnivým sběratelem a milovníkem stavebnic LEGO, můžete se těšit na nové modely, které osloví vaši sbírku. Mezi nejnovějšími LEGO stavebnicemi pro dospělé najdeme modely, které zahrnují historické stavby, ikonické filmové scény, sci-fi příběhy a mnoho dalšího.

Doufám, že Vám tento fragment pomůže!

Related Posts